w

Ustawka na A4. Pseudokibice bili się na autostradzie [WIDEO]

W dniu 25 lipca doszło do nadzwyczajnego zdarzenia na autostradzie A4. W okolicach Brzeska na szerokiej jezdni spotkały się dwie grupy kubiców klubów piłkarskich. Najprawdopodobniej była to tzw. “ustawka” w celu wyjaśnienia sobie, który skład jest lepszy. Małopolscy policjanci otrzymali zgłoszenie o starciu grupy mężczyzn, jednak po przybyciu na miejsce nikogo tam nie zastali.

Dokładnie w sobotnie popołudnie, zaczęło pojawiać się nagranie w mediach społecznościowych, które przedstawia starcie grup mężczyzn. Zdarzenie to miało miejsce na autostradzie A4 na odcinku Kraków – Rzeszów w okolicy Brzeska.

Zgłoszenia o “ustawce” przesyłali jej świadkowie. Podali oni m.in. numery tablic rejestracyjnych samochodów, którymi mogą poruszać sie uczestnicy zajścia. Trwa wyjaśnianie sprawy. PAP Mateusz Drwal z zespołu prasowego małopolskiej policji:

“Nie jestem jednak w stanie potwierdzić, czy film został nagrany dzisiaj, czy też wcześniej” – wyjaśnił. “My otrzymaliśmy natomiast zgłoszenie o grupie osób, która zebrała się w tym miejscu, jednak po przyjeździe nikogo tam nie zastaliśmy, a ruch odbywał się płynnie” – powiedział M. Drwal.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Co się stanie z twoim ciałem, jeśli będziesz codziennie masować uszy

Zenit Sankt Petersburg – piłkarze zniszczyli trofeum za wygraną w pucharze Rosji [WIDEO]