w

Ten kalkulator powie Ci ile przeżyjesz ze swoimi zapasami papieru toaletowego

Kiedy dochodzi do globalnej pandemii, wartość walut spada i to raczej normalne, że pojawiają się nowe, globalne towary. Tym razem wychodzi na to, że papier toaletowy jest tym towarem… Tak, papier toaletowy, ale czy jest on aż tak niezbędny do przetrwania? Odpowiedź na to pytanie może być o wiele trudniejsze, niż moglibyśmy się spodziewać.

Obliczanie własnych potrzeb w zakresie papieru toaletowego

Na podstawie zachowań zakupowych na całym świecie wydaje się, że na osobę potrzeba kilkudziesięciu rolek. Na szczęście pojawił się przydatny kalkulator. Po prostu oblicza, ile papieru toaletowego trzeba nabyć by przetrwać podczas kwarantanny… Co więcej, pomoże określić, ile rolek tak naprawdę porzebujemy.

To, czy pomoże to ograniczyć gromadzenie tego towaru, jest zupełnie inną sprawą. Wydaje się mało prawdopodobne, że gromadzenie zapasów zakończy się w najbliższej przyszłości. Chociaż wielu może postrzegać ten kalkulator jako żart, jest to z pewnością opłacalny projekt. Taki kalkulator może także pomóc zaszczepić ludziom zdrowy rozsądek.

W czasach gdy panika i obłęd kieruje naszymi emocjami nie dajmy się aż tak zwariować. Papier toaletowy nie uchroni nikogo przed zakażeniem, więc zostawmy go dla osób, które przybiegają do sklepów w potrzebie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

9 rzeczy na których dużo zarobisz. Są stare i dziwne, zapewne masz je w domu.

15 dziwnych sytuacji, których nie da się wyjaśnić logicznie