w

Tittyticker – Czyli kurs Bitcoina dla prawdziwych facetów

Tak to prawda, gdy tylko dzieję się coś ważnego w świecie kryptowalut to dokładamy wszelkich starań by nasi czytelnicy byli poinformowani jako pierwsi. Są projekty, które mniej lub bardziej wyróżniają się na tle pozostałych. Czasem pod względem innowacyjności, a czasem pod względem przydatności. 

Rynek kryptowalut budzi wiele kontrowersji, szczególnie przez ostatnie miesiące. Krypto kotki, kradzieże, oszustwa, skandale, śmieszne partnerstwa poważnych firm z innymi, które nie koniecznie wywodzą się z technologicznej branży…  Nie mogliśmy się powstrzymać i czas napisać o czymś co pewnie poprawi Ci humor, ma DUŻY potencjał i pewnie roześlesz to swoim znajomym by pokazać “czego to ludzie nie wymyślą”.

Patrzenie na kurs BTC sprawia Ci przykrość?

Co zrobić w takim przypadku? Codziennie pewnie sprawdzasz kurs bitcoina i jest Ci przykro? Nie sprawia Ci to przyjemności? Cały czas jest Ci smutno bo uświadamia ci ile straciłeś czy uciekło Ci okazji? Dla męskiej części posiadaczy Bitcoina mamy na to rozwiązanie. Powstała strona o nazwie Tittyticker.com, która poinformuje każdego faceta, każdego dnia o kursie BTC w niezwykły sposób.

Aktualnie ten niezwykły projekt jest w fazie beta i nie posiada żadnych reklam. Oznacza to, że strona jeszcze nie zarabia pasywnie, zarabia pewnie tylko na rejestracji do platformy na której osoby mogą kupować i sprzedawać BTC. Czego więc możemy się spodziewać od pełnej wersji strony? Czy każda kobieta będzie mogła założyć tam konto i powstanie nam coś na wzór BTC kurs ShowUp?  Naprawdę niesamowite do czego to dochodzi, i do czego ludzie są skłonni by zarabiać w Bitcoinach. Przez takie projekty pojawia się nam uśmiech na twarzy i wzbudza kontrowersje, ale czy potrzebnie…? Swoją drogą, Kurs btc na piersiach to grafika która rozejdzie się szybko po internecie i rozgłos mają zapewniony.

Nie ma co się rozpisywać na ten temat, zwyczajnie zerkajcie na stronę od czasu do czasu, a złe skojarzenia z kursem BTC miną.

Kontrowersji nie brakuje na rynku kryptowalut, więc kiedy kobiety mogą spodziewać się np. chesttickera?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Hybrydowy motocykl Harley-Davidson’a jest również limuzyną ?

Pogoda w Polsce znacznie się pogorszy. Drastyczne załamanie pogody + obfite opady śniegu