w

Właściciela luksusowego auta zapytano czy wie ilu ludzi można wykarmić za równowartość jego pojazdu. Zobacz co odpowiedział.

Wielu osobom może wydawać się, że większość bogatych osób, to ludzie krnąbrni, niewrażliwi, skąpi, a przede wszystkim chamsy. Osobowości są różne, jednakże nie dajmy się zwariować. Żeby być bogatym należy albo mieć szczęście i urodzić się w bogatej rodzinie albo wykazać się niebywałą odpornością na stres oraz umiejętnością podejmowania ryzykownych decyzji.

Ludzie pracujący na etacie z reguły nie rozumieją przez co przechodziły osoby dążące do swoich majątków. Milionerowi, posiadaczowi luksusowych aut zadano pytanie z którego odpowiedź daje do myślenia o jego mentalności i mądrości. O to co odpowiedział:

Pracowników fabryki samochodów, jego komponentów, mechaników, którzy się nim zajmują, osób, które pracują w punktach sprzedaży, także na stacjach benzynowych na których go tankuje. Zacznijmy myśleć w kategoriach zdrowego kapitalizmu, gdzie ludzie otrzymują sprawiedliwe wynagrodzenie za realne umiejętności i wysiłek, a nie za to, że po prostu istnieją.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Morderca dostał wyrok śmierci. Jego ostatnie życzenie jest szokujące…

Pomylił auta na parkingu. Wsiadł do cudzego audi i odjechał