w

8 niezwykłych ludzi o wyjątkowym kolorze skóry

Internet Huczy wiemy, że każda osoba ma swoje cechy szczególne, które czynią ją wyjątkową. Wszystkie opisane poniżej osoby przyciągnęły uwagę całego świata dzięki niezwykłemu kolorowi skóry. Absolutnie nie wstydzą się swojej wyjątkowości, a każdy z nich stał się prawdziwą sensacją. Może jednak warto przeistaczać nasze “wady” w zalety?

Connie Chiu

View this post on Instagram

A post shared by Ellis Parrinder (@ellisparrinder)

Connie Chiu urodziła się w Hongkongu i jako czwarte dziecko w chińskiej rodzinie jako jedyna urodziła się z albinizmem. Następnie Connie i jej rodzina przeniosła się do Szwecji, gdzie dorastała studiując sztuki wyzwolone i dziennikarstwo. W wieku 24 lat rozpoczęła karierę modelki, a dziś jest także wokalistką jazzową – często jest zapraszana na duże imprezy i do klubów jazzowych.

Nikia Phoenix

View this post on Instagram

A post shared by Nikia Phoenix (@nikiaphoenix)

Amerykańska modelka Nikia Phoenix wyróżnia się na tle innych swoją ciemną skórą, naturalnymi włosami i piegami pokrywającymi całe jej ciało. Niecodzienny wygląd młodej damy zauważył jeden z członków firmy Alternative Apparel, produkującej markowe ubrania, gdy Nikia poszła napić się kawy w małej kawiarni. Od tego czasu stała się twarzą kampanii reklamowych Coca-Coli i Targetu.

Stephen Thompson

View this post on Instagram

A post shared by Stephen Thompson (@stephenthompsonofficial)

Amerykanin, Stephen Thompson, nigdy nie marzył o karierze modla. Ale pewnego dnia los popchnął go do kontaktu z fotografem, którego uderzył niezwykły wygląd Stephena. Zrobił kilka zdjęć, które zostały wydrukowane w magazynie – i tak zaczęła się historia sukcesu Thompsona. Jego zdjęcia są teraz stale obecne na łamach magazynów modowych i występuje w kampaniach reklamowych wiodących marek. W 2011 roku przystojny albinos został twarzą domu mody Givenchy.

Winnie Harlow

Niecodzienny wygląd Winnie (ma bielactwo) zwrócił uwagę Tyry Banks. Zobaczyła jej konto na Instagramie i zaprosiła ją do udziału w 21 sezonie  “America’s Next Top Model“, w którym młoda dama zajęła 5 miejsce.

Teraz Winnie Harlow jest twarzą marki odzieży codziennej Desigual w Barcelonie, wraz z brazylijską modelką Adriana Lima.

Ava Clarke

Ava Clarke to afroamerykańska albinoska. Swoimi blond włosami, zielono-niebieskimi oczami i różowymi ustami podbiła świat mody: zdjęcia tej cudownej kobiety pojawiły się już na łamach takich magazynów modowych jak  Vogue , Denim i VIP . Według diagnozy lekarzy młoda kobieta powinna już oślepnąć. Ale dzięki staraniom rodziców Avy czyta, gra w balecie, a nawet udało jej się przyciągnąć uwagę wybitnych fotografów.

Khoudia Diop

Khoudia Diop to 19-letnia Senegalska kobieta, która została zauważona przez agencję i zaoferowano jej pracę w branży modelingu. Teraz podbiła Internet swoimi niesamowitymi zdjęciami, które przyniosły jej ponad 235 000 obserwujących na Instagramie. Khoudia inspiruje innych do zaakceptowania swojej indywidualności: „Jeśli masz szczęście być innym niż inni, nigdy się nie zmieniaj!”

Anastasia Zhidkova

Nastya Zhidkova, nazywana najpiękniejszą albinoską na świecie, urodziła się w Rosji w 1996 roku. Ta młoda i niezwykła modelka zmieniła oblicze mody i przemysłu kosmetycznego w Rosji. Nastya jest także utalentowaną piosenkarką, która często dzieli się swoją pracą na YouTube.

Lola Chuil

Ponad 464 000 osób śledzi życie tej uczennicy na Instagramie (choć ma tylko 39 postów!). Lola mieszka w Los Angeles, uczy się w liceum i mówi w 8 językach. Ma bardzo nietypową formę urody: czarną jak węgiel karnację i eleganckie usta, nos i oczy, które czasami wyglądają, jakby były pomalowane. Zwolennicy Loli porównują ją do młodej Naomi Campbell i przewidują, że odniesie udaną karierę jako top modelka.

Źródła zdjęć: Stephen Thompson Lolachuil

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

5 jesiennych dekoracji do domu i na okna. DIY